Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичеві діти за допомогою правоохоронців захищали лісові ялинки

У Бердичеві діти за допомогою правоохоронців захищали лісові ялинки

403
ПОДІЛИТИСЬ

Аби привернути увагу до проблеми самовільної вирубки хвойних дерев, бердичівські школярі разом із правоохоронцями провели передноворічну акцію під назвою “Найкраща ялинка – не зрубана”.

Юні бердичівляни, вихованці Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, запросили старшого інспектора ювенальної превенції Бердичівського відділу поліції Семена Кіришевського приєднатися до проведення щорічної акції “Найкраща ялинка – не зрубана”.

Діти разом із поліцейським перевіряли місця реалізації новорічної лісової продукції, проводили бесіди з перехожими та роздавали їм тематичні листівки із застереженнями щодо самовільної вирубки хвойних дерев у лісах. Окрім того, нагадували й про адміністративну відповідальність за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення.

– Приємно бачити небайдужість і активність наших юних громадян у питаннях і збереження природи, і дотримання належного порядку щодо продажу новорічних дерев, – коментує Семен Кіришевський. – Тож ми закликаємо усіх приєднатися до справи збереження природних багатств рідного краю!

Відділ комунікації поліції Житомирської області.