Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичеві з’явився електротомобіль на «зелених» номерних знаках

У Бердичеві з’явився електротомобіль на «зелених» номерних знаках

408
ПОДІЛИТИСЬ

У територіальному сервісному центрі МВС у Бердичеві зареєстрували перший автомобіль на «зелених» номерних знаках. Ним став білий Nissan Leaf 2012 року випуску.

Що означає такий особливий номерний знак?

«Зелені» номерні знаки закріплюються лише за транспортними засобами, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння. Для електромобілів, електромопедів та електромотоциклів це біла плашка з зеленими літерами і цифрами. Для електротаксі та електробусів – зелені цифри на темно-жовтому тлі.

Реєстрація таких автівок відбувається на загальних підставах. Більш детально про реєстрацію транспортного засобу в сервісному центрі МВС можна дізнатися за посиланням.

Нововведення є вкрай важливим, адже Україна є одним із лідерів за темпами росту придбання електромобілів. На сьогодні вже зареєстровано майже 23 тисячі таких автівок, у цьому році їх було на 42% більше, ніж торік. А протягом минулого року – зареєстровано на 77% таких автомобілів більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за телефоном (044) 290-19-88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Наші новини – на сайті.

РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області.