Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичеві з’явиться новітній спортивний майданчик

У Бердичеві з’явиться новітній спортивний майданчик

772
ПОДІЛИТИСЬ

У чому його новизна, а також про інші аспекти його створення прес-службі “Об’єднання “Самопоміч” розповів ініціатор та один із спонсорів створення майданчика, міський депутат від “Об’єднання “Самопоміч” Артем Кашпірук.

  • Звідки з’явилася ідея створення спортивного майданчика?

На місці закладення фундаменту раніше був спортивний майданчик, на якому вечорами збиралися для ігор близько 20 дітей. Але! Цей майданчик був у плачевному стані. Покриття не було, діти бігали просто по голій землі. Сітка огорожі була пошкоджена, що могло призвести до отримання травм. Також до мене зверталися мешканці довколишніх будинків із проханням розширити дитячий майданчик, встановлений мною ще у 2015 році за власні кошти. Це і спричинило виникнення такої ідеї, як створення нового дитячого спортивного майданчика із штучним покриттям, який би був функціональним та безпечним.

  • За які кошти проводиться встановлення майданчика?

Встановлення майданчика проводиться за кошти обласного бюджету, виділені за сприяння обласних депутатів від “Об’єднання “Самопоміч” Маланюка Остапа та Шавловича Олексія, і близько 30% загального бюджету будівництва – це мої власні кошти. Також певну суму виділив один із мешканців цього двору, Борисов Максим.

  • Як проводиться спорудження майданчику та яким має бути його фінальний вигляд?

Старий аварійний майданчик був демонтований, на його місці, як зараз видно, є бетонна подушка товщиною від 10 до 15 см, що зумовлено схилом (адже поверхня майданчика повинна бути рівна). Це його основа. На бетонну подушку буде покладене штучне поліуретанове покриття. Буде встановлена заводська огорожа висотою 4 метри із гальванічним покриттям, що значно збільшить строк її експлуатації у порівнянні із просто металевою огорожею. Розміри спортивного майданчика складуть 20,5 м у довжину і 10,5 м у ширину. Будуть встановлені кільця для гри у баскетбол, і сітки для волейболу та великого тенісу, що стане новинкою для Бердичева.

  • Коли планується завершення будівництва?

Спорудження майданчика повинно бути завершене на початку листопада 2017 року.

  • Як планується експлуатувати спортивний майданчик і підтримувати його у належному функціональному стані?

Для того, щоб майданчик прослужив належний строк, ігри проводитимуться організовано, буде складений певний графік. Ключі від майданчика будуть знаходитися у голови ОСББ і видаватимуться відповідно до розкладу. Такий спортивний майданчик розрахований для підлітків та дітей старшого шкільного віку. В подальшому, звісно ж, при виявленні пошкоджень будуть проводитися відповідні ремонтні роботи.

Андрій Вдовиченко,
прес-служба ПП “Об’єднання “Самопоміч”.