Додому НОВИНИ У Бердичеві поліцейські зіграли футбольний матч з вихованцями Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю

У Бердичеві поліцейські зіграли футбольний матч з вихованцями Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю

217
ПОДІЛИТИСЬ

У день професійного свята ювенальних поліцейських, з ініціативи начальника Бердичівського районного відділу поліції Олега Мельничука правоохоронці провели на центральному стадіоні спортивні змагання.

Цього разу поліцейські з вихованцями ліцею-інтернату не проводили заняття чи профілактичну бесіду, а зіграли товариський футбольний матч.

Команда ліцеїстів “БЛІСП” гідно протистояла старшим суперникам, незважаючи на різницю у віці, гра велася практично на рівних. Перемогу здобули діти.

Команди показали злагоджену взаємодію і були дуже активними гравцями. На полі точилася напружена боротьба, суперники міняли стратегію. Але кожен розумів, що головне — не рахунок, а ті емоції, які були отримані під час гри! У гравців не було завдання перемогти будь-якою ціною, головне – навчитися працювати в команді, грати злагоджено, відчувати плече партнера.

В кінці заходу поліцейські подякували хлопцям за гру, за підтримку вболівальникам і побажали в майбутньому удачі і перемог.

Поліцейські наголосили дітям, що здорова нація – це майбутнє України. Бути здоровим і спортивним – це модно і сучасно.

В свою чергу директор ліцею Лариса Тарнопольська привітала поліцейських із Днем поліції та ювенальної превенції і вручила на згадку символічні вимпели.

Користуючись нагодою Олег Мельничук нагородив подякою за здобутки у роботі начальника сектору ювенальної превенції Бердичівського райвідділу поліції Олесю Чубоху.

Матч пройшов у дружній обстановці, і для хлопців, і для поліцейських гра стала джерелом гарного настрою і психологічної розрядки.

Команди прийняли рішення повторити зустріч в майбутньому, а начальник Бердичівського районного відділу поліції передав спортивну естафету поліції Коростеня.

Бердичівський районний відділ поліції