Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичеві правоохоронці розшукують шахраїв

У Бердичеві правоохоронці розшукують шахраїв

484
ПОДІЛИТИСЬ

До міськвідділу міліції звернулись місцеві жителі із заявами про ошуканство “банківськими працівниками”. Правоохоронці встановлюють осіб пройдисвітів і закликають жителів регіону виявляти пильність.

26 жовтня до Бердичівського міськвідділу УМВС звернулася 50-річна місцева жителька, яка повідомила, що через власну необережність втратила з рахунку 15500 гривень.

Заявниця розповіла, що до неї зателефонував чоловік та представився працівником банку. Співрозмовник під приводом уточнення персональних даних дізнався необхідну йому конфіденційну інформацію абонента. Лише за кілька годин, отримавши смс-сповіщення з фінансової установи про зняття з її рахунку грошей, жінка зрозуміла, що стала жертвою шахрая, та звернулася до міліції.

Потрапив на гачок шахраїв і 36-річний бердичівлянин, який повідомив персональні дані банківської картки і таким чином позбувся 15500 гривень із власного рахунку.

– Вищевказані події були кваліфіковані як шахрайство. У рамках розпочатого за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України досудового розслідування міліція встановлює особи пройдисвітів і їх місцезнаходження,– розповів начальник Бердичівського МВ УМВС Роман Зайцев.

Разом з тим правоохоронці вкотре звертаються до громадян: зауважте, що вберегтися від подібного роду злодіянь цілком реально. Для цього запам’ятайте самі та розкажіть близьким та знайомим деякі правила:
– нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації, особливо в телефонному режимі;
– уважно читайте смс-повідомлення, які приходять на ваш мобільний телефон;
– якщо вас переконують у ризику втратити кошти через “збій системи” чи інформують про будь-які інші банківські операції та вимагають надати особисті дані – не поспішайте, краще зателефонуйте на гарячу лінію фінансової установи (на кожній банківській картці вказані номери телефонів).

Пам’ятайте, у таких ситуаціях ваша фінансова безпека залежить тільки від вас!

Бердичівський МВ УМВС України
в Житомирській області.