Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичеві провели День передплатника

У Бердичеві провели День передплатника

422
ПОДІЛИТИСЬ

З метою підвищення ефективності надання послуги з розповсюдження періодичних друкованих видань «Укрпошта» провела низку заходів, головним серед яких є День передплатника.

У Бердичеві День передплатника відбувся цього четверга. У залі відділення поштового зв’язку, що розташоване на вулиці Житомирській, 53, зранку зібрались як працівники Укрпошти, так і відвідувачі, яких цікавили питання передплати на 2020 рік, та головне – ціни, за якими житимуть міські та обласні газети.

Участь у заході взяли й працівники нашої редакції. Ми консультували, розповідали про сьогодення газета, і головне – закликали передплачувати видання, адже ніяке ТБ не замінить живе спілкування видавця з читачем.

Чим порадує редакція своїх читачів? Для наших постійних передплатників повідомимо, що і наступного року ціна не зміниться (подорожчали лише послуги самої Укрпошти). Також ми й надалі створюватимемо для вас інформативну, цікаву та корисну газету. У ній, як завжди, ви знайдете новини з життя міста та району, цікавинки, поради, історичні дослідження та багато іншого.

Володимир КРАВЧЕНКО,
редактор газети «Земля Бердичівська».