Додому НОВИНИ У Бердичеві пройшов перший “Відкритий Кубок міста” з мотокросу.

У Бердичеві пройшов перший “Відкритий Кубок міста” з мотокросу.

598
ПОДІЛИТИСЬ

Минулих вихідних до Бердичева завітали близько сімдесяти поціновувачів мотоперегонів  з понад десяти міст України – Житомира, Києва, Львова та інших. Саме у ці дні у нашому місті відбувався перший “Відкритий Кубок Бердичева”. Серед зірок українського мотоспорту, які порадували бердичівлян своєю присутністю, були  чемпіон Європи та багаторазовий  чемпіон України Роман Морозов, Ілля Михальчик, Петро Заворицький, Владислав Бардишев. Свою майстерність демонстрували і житомирські та бердичівські спортсмени – Олег Ліпінський, Євген Скібіцький, Олександр Ученик та інші.

Провести змагання такого рівня, кажуть організатори, вдалося завдяки підтримці бердичівлян.  Зокрема, народний депутат Олександр Ревега (фракція партії Блок Петра Порошенка) посприяв тому, аби мототраса відповідала стандартам міжнародних змагань, а саме – забезпечив техніку, паливно-мастильні матеріали та будівельників.
“Ще під час змагань минулого року Олександр Ревега заявив, що не просто підтримує таку  ідею, а обіцяє всіляко сприяти тому, щоб у подальшому турнір у Бердичеві був не лише національним, а й міжнародним. Власне, він дотримав слова. Забезпечивши підтримку будівництва мототреку, він наблизив рідне місто до проведення у ньому європейських турнірів. Мер міста, Василь Мазур, в свою чергу повністю взяв під контроль організаційні питання. Всі відповідні служби були присутні під час проведення заходу. За це йому теж дякуємо”, – відзначив голова Федерації мотоспорту України в Житомирській області, представник партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Олександр Бочковський.

Підтримка мотоспорту представниками влади та створення належних умов для тренувань і проведення місцевих змагань себе виправдовують, говорить голова Федерації мотоспорту України в Житомирській області. Про це свідчать перемоги, яких досягають спортсмени нашого регіону. Зокрема, Олександр Бочковський поділився, що після проведення традиційного мотокросу пам’яті Сергія Корольова, який відбувся у Житомирі 17 травня, житомирська команда здобула першість на Кубку України з мотокросу у м. Києві.

Зупинятися на досягнутому у Бердичеві не збираються. Провівши перший “Відкритий Кубок Бердичева”, тут вже поставили нову ціль – у наступному році провести міжнародні змагання, запросивши для участі кращих мотогонщиків Європи.

Валерій Кущук, студент ЛНУ ім. І. Франка.