Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичеві та районі стартували Дні цивільного захисту

У Бердичеві та районі стартували Дні цивільного захисту

354
ПОДІЛИТИСЬ

19 квітня у рамках Тижня знань дітьми правил безпеки життєдіяльності у Гришковецькій загальноосвітній школі-інтернат відбувся День цивільного захисту. Організаторами заходу стали рятувальники спільно з педагогами навчального закладу та працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Розпочалося дійство з профілактичного виступу в актовій залі навчального закладу, на якому рятувальники розповіли присутнім правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці. Фахівці ДСНС наголосили, що у посушливу вітряну погоду забороняється розводити багаття. Адже тоді вогонь особливо не контрольований та швидко розповсюджується на велику площу.

Теорію змінила практика – за сигналом “Увага всім!” всього за декілька хвилин у рамках проведення практично-тренувальних занять з евакуації учні, вчителі та обслуговуючий персонал залишили приміщення школи.

Як завжди найбільший захват викликало гасіння умовної пожежі за допомогою пожежних стволів та первинних засобів пожежогасіння. Усі бажаючі мали змогу приміряти на себе бойове оснащення, яким користуються вогнеборці.

Дні цивільного захисту тільки-но стартували, але у рамках Тижня знань дітьми правил безпеки життєдіяльності відбудуться практично в усіх без винятку навчально-виховних закладах міста та району.

Пилипчук В.О.,
головний інспектор Бердичівського МРВ
Управління ДСНС України у Житомирській обл.