Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичеві українських воїнів відвідав Дмитро Разумков

У Бердичеві українських воїнів відвідав Дмитро Разумков

209
ПОДІЛИТИСЬ

6 грудня голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав 142-й навчальний центр Сил спеціальних операцій, що базується у Бердичеві, де привітав військовослужбовців з Днем Збройних сил України.

«Саме ви сьогодні захищаєте територіальну цілісність нашої держави, саме ви є тим флагманом, який відстоює позиції України на фронті. І завдяки вашій щоденній роботі ми можемо виконувати свою роботу, медики – свою, а вчителі – свою», – наголосив глава парламенту.

Спікер парламенту вшанував хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність України. «Це не просто слова, це людські долі, мабуть, кращі з нас, які залишилися на Сході», – зазначив він.

Разумков сказав, що завдяки тим викликам, які постали перед нашою країною, в Україні з’явилися такий унікальний рід військ як Сили спеціальних операцій.

«Я знаю, що всі ми повинні робити так, щоб майбутнє наших дітей було щасливим, і воно було саме в Україні. Я бажаю і Вам, і собі, щоб кількість людей, яка йде на бойове чергування, дорівнювала тій кількості, яка з нього повертається», – додав він.