Додому НОВИНИ У Бердичеві цими днями відбудеться турнір зі стрибків у висоту

У Бердичеві цими днями відбудеться турнір зі стрибків у висоту

647
ПОДІЛИТИСЬ

У суботу 8 вересня на площі Центральній відбудеться ХХV Міжнародний турнір зі стрибків у висоту “ХV Меморіал В.О.Лонського”. Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердичівської міської ради

У змаганнях планують взяти участь кращі легкоатлети України, серед яких двоє бердичівлян – Віктор Лонський та Олександр Баранніков.

Графік турніру:

  • 00 год. – урочисте відкриття ХХV Міжнародного турніру зі стрибків у висоту “ХV Меморіал В.О.Лонського”.
  • з 17.00 год. – змагання зі стрибків у висоту серед жінок.
  • з 18.00 год. – змагання зі стрибків у висоту серед чоловіків.

По завершенню змагань – урочисте нагородження переможців.

Перед початком турніру з 10.00 до 13.00 години свої сили у легкій атлетиці спробують найменші стрибуни – юнаки та дівчата 2001-2002 р.н., 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н.

Нагадаємо нашим читачам, що турнір вперше відбувся у 1984 році – саме тоді в Бердичеві відбулась ця спортивна подія, яка започаткувала тривалу багаторічну традицію. Ініціатором турніру став тренер зі стрибків у висоту, Заслужений тренер СРСР Віталій Лонський, який виховав цілу плеяду видатних стрибунів у висоту. Але на початку це були щорічні республіканські змагання з легкоатлетичних стрибків – спортсмени змагались на приз заслуженого тренера Віталія Олексійовича Лонського у таких дисциплінах: стрибок у висоту, стрибок у довжину та потрійний стрибок.