Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичівському виправному центрі управління ДПтС України в Житомирській області (№108) організовано...

У Бердичівському виправному центрі управління ДПтС України в Житомирській області (№108) організовано та проведено перший етап конкурсу “Віват, офіцери!”.

931
ПОДІЛИТИСЬ

У Бердичівському виправному центрі управління ДПтС України в Житомирській області (№108) організовано та проведено перший етап конкурсу “Віват, офіцери!” серед осіб середнього та старшого начальницького складу установи.

У першому етапі конкурсу “Віват, офіцери!” взяли участь 3 кандидати віком від 20 до 35 років. Згідно з затвердженим Положенням про організацію та проведення конкурсу, учасники повинні мати не менше одного року стажу проходження служби в органах і установах, що належать до сфери управління ДПтС України, мати ділові та моральні якості, які відповідають Кодексу етики та службової поведінки персоналу ДКВС України і відсутність дисциплінарних стягнень. Крім того, конкурсанти взяли участь у змаганнях із професійної підготовки.

Склад місцевого організаційного комітету першого етапу конкурсу “Віват, офіцери!” відповідно визначених критеріїв оцінки конкурсантів, результатів тестування з професійної підготовки та доведених показників їх службової діяльності, вибрали кандидата, ним став начальник цеху, старший лейтенант внутрішньої служби Купрєєв Богдан Володимирович.

Бажаємо переможцю Богдану Купрєєву, з гідністю представити Бердичівський виправний центр у другому етапі конкурсу, який відбудеться в управлінні ДПтС України в Житомирській області.

Артур Михайловський,
старший інспектор ГКАР.

DSC_1561_1 DSC_1581_1 DSC_1576_1 DSC_1591_1