Додому НОВИНИ Культура У Бердичівському районі вшанували Героїв Небесної Сотні

У Бердичівському районі вшанували Героїв Небесної Сотні

641
ПОДІЛИТИСЬ

Година пам’яті “Героям Небесної Сотні присвячується…” відбулася у п’ятницю, 19 лютого 2016 року, у великій залі райдержадміністрації. Тут були присутні керівництво району, учнівська молодь, вчителі, громадськість – усі разом пригадали страшні події, що вразили увесь світ, ранили душу кожному.

У листопаді 2013 року люди вийшли на Майдан, провели кілька місяців на вулиці в центрі столиці, живучи у палатках просто неба. Вони мали політичні вимоги, пройшли через велику кількість проблем і неприємностей. Спочатку протестували проти порушення волі народу, згодом, проти міліцейського свавілля. Революція Гідності була у розпалі.

18 лютого 2014 року протестувальники з Майдану рушили “мирним наступом” до будівлі Верховної Ради, маючи на меті переконати народних обранців проголосувати за низку законопроектів. Але “мирний наступ” перетворився на криваву розправу. Тисячі поранених і більше сотні вбитих снайперами і бійцями спецпідрозділів міліції. Величезна кількість людських жертв змусила здригнутись українців. Майдан, столиця, Україна – у сльозах.

Тіла убитих ховали із серця Києва – Майдану. Загиблих назвали “небесною сотнею”.

SL747506_1Про життя і смерть одного із учасників Революції Гідності, бійця добровільного батальйону “Айдар”, нашого земляка Павла Ящука розповіли присутнім ведучі заходу і очевидець подій на Майдані В’ячеслав Златогорський. До уваги глядача також було запропоновано перегляд тематичних відеоматеріалів, музичних композицій у виконання артистів Бердичівського районного центру культури і дозвілля.

SL747493_1Герої не вмирають! Саме такими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів і дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Від нас пішли найкращі. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Схилімо голови перед подвигом Героїв Небесної Сотні і пронесемо пам’ять про них через життя.

Прес-служба райдержадміністрації

SL747494_1