Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичівському районі вшанували світлу пам’ять загиблих у Чорнобильській трагедії

У Бердичівському районі вшанували світлу пам’ять загиблих у Чорнобильській трагедії

548
ПОДІЛИТИСЬ

У селі Озадівка Бердичівського району відбувся вечір-реквієм в пам’ять про рятувальників, які віддали своє життя під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Захід пройшов 26 квітня у актовій залі Озадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Подякували та низько вклонилися тим відважним людям, схилили голови перед їх мужністю, самовідданістю, високим професіоналізмом керівництво району, керівництво села, дирекція і педколектив школи, учнівська молодь, місцеві мешканці, ліквідатори.

За поданням районної організації Всеукраїнської народної партії Чорнобильців України, Грамотами Бердичівської райдержадміністрації і Бердичівської районної ради та грошовою нагородою було нагороджено ліквідаторів, які брали безпосередню участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

До підніжжя пам’ятного знака, встановленого в пам’ять про загиблих ліквідаторів, присутні на заході поклали квіти, хвилиною мовчання вшанували загиблих.

За участю учнів Озадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася літературно-музична постановка, де співали пісні про героїзм та подвиг тих, хто ціною свого життя рятували світ від катастрофи.

Прес-служба райдержадміністрації.