Додому НОВИНИ Медицина У Бердичівському районі відзначили День медсестринства

У Бердичівському районі відзначили День медсестринства

552
ПОДІЛИТИСЬ

В актовій залі Центральної районної лікарні було затишно і привітно, адже сьогодні, 12 травня 2017 року, тут вітали з професійним святом медичних сестер Бердичівського району.

З вітальними словами до колективу медичних сестер звернулися депутат Верховної Ради України Олександр Ревега, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова районної ради Максим Самчик, головний лікар ЦРЛ Андрій Мирончук, головний лікар ЦПМСД Наталія Ровкова, головний лікар стоматологічної поліклініки Зінаїда Яценко.

Усі виступаючі відмітили високу відповідальність та важливість щоденної роботи медичних сестер, привітали їх зі святом, подарували на адресу іменинників безліч приємних слів-побажань.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, працелюбність і значний особистий внесок у систему охорони здоров’я Бердичівського району голова адміністрації Едуад Томашевський і голова районної ради Максим Самчик нагородили Почесними грамотами і грошовою премією медичних сестер Центральної районної лікарні, Центру ПМСД, районної стоматологічної поліклініки. А керівники вказаних установ, у свою чергу, також відзначили Подяками, квітами і грошовими винагородами своїх підлеглих.

Від народного депутата України Олександра Васильовича Ревеги в день свого професійного свята медичні сестри отримали у подарунок шампанське і солодощі, а також сприяння в організації екскурсійної поїздки. Гарний настрій та справжнє відчуття свята подарували медикам виконавці веселих і радісних пісень. Привітання очільників району та керівників медичних закладів милозвучно перепліталися з музичними композиціями, які подарували артисти районного центру культури і дозвілля та юні дарування дитячого танцювального колективу “Перлинки”.

Прес-служба райдержадміністрації