Додому НОВИНИ Культура У Бердичівському районі відзначили свято Жінки

У Бердичівському районі відзначили свято Жінки

838
ПОДІЛИТИСЬ

Для милих, ніжних, чарівних жінок святковий захід до Дня 8 Березня пройшов у великій залі Бердичівської райдержадміністрації. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів, посмішками, гарним настроєм.

До святково прикрашеної зали привітати кращу половину людства, вклонитися жінкам, матерям, сестрам завітали голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова районної ради Максим Самчик, помічник народного депутата О.В. Ревеги, депутат районної ради Софія Томашевська.      

SL747582_1Щирі, приємні та добрі слова звучали для жінок від ведучих заходу, від влади району: “У всіх сферах життя роль жінки відіграє величезну роль. Хочу подякувати вам за це. Ми вас любимо, ми вас обожнюємо, бажаємо вам щастя, здоров’я, миру, любові, довгих років життя”, – зазначив голова райдержадміністрації Едуард Томашевський.

Від імені народного депутата його помічник зачитала листівку-привітання, яку було виготовлено до Дня 8 Березня саме за ініціативи Олександра Васильовича. Серед учнів районних шкіл був проведений конкурс на кращу листівку до свята, визначено переможців та за їх ескізами виготовлено ексклюзивні листівки, які подарували кожній жінці, присутній у залі. Переможців конкурсу нагородили цінними подарунками.

Працівниками культури району для усіх присутніх на святі, а особливо для жінок, було подаровано чудову концертну програму та незабутні враження.

Прес-служба райдержадміністрації

SL747586_1 SL747580_1 SL747608_1