Додому НОВИНИ Культура У Бердичівському районі відкрили пам’ятний знак “Захисникам України”

У Бердичівському районі відкрили пам’ятний знак “Захисникам України”

825
ПОДІЛИТИСЬ

У переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва і Дня захисника України на території Мирославської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувалося урочисте відкриття пам’ятного знаку “Захисникам України”.

Урочиста лінійка, присвячена трійці свят та пам’ятній події для шкільної громади розпочалася з виконання Гімну України, вітальних слів в адресу захисників України – воїнів АТО.

sl749794_1До урочистого відкриття пам’ятного знаку долучилися захисники України, народний депутат України Олександр Ревега та його помічник Софія Томашевська, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук, заступник голови райради Олена Рудик, представники волонтерської організації “Оберіг-26” Ірина Піскун та Юрій Михальчук, громадськість.

sl749774_1Ініціатива створення пам’ятного знаку на честь українських захисників належить школі. Про це розповів присутнім Валерій Бабійчук, який і очолював донедавна школу. Також він зазначив, що учнівська молодь неабияк перейнялася такою ідеєю і радо підтримала її. Нинішній директор школи Олександр Лисюк та бувший директор Валерій Бабійчук подякували усім дітям, вчителям, небайдужим односельчанам, місцевому підприємцю за активну участь, підтримку ідеї та встановлення пам’ятника.

У ході заходу, слова вдячності та пошани захисникам висловили усі гості. Тетяна Наумчук, привітавши воїнів зі святом, наголосила, що патріотичне напрямок – це один із пріоритетів у вихованні молодого покоління. А народний депутат Олександр Ревега, користуючись нагодою, зробив подарунок і колективу Мирославського Будинку культури – українські костюми.

sl749775_1Слід зазначити, що атмосфера у школі була пронизана духом патріотизму. Це було відчутно і під час художніх виступів учнів і працівників культури. Колориту заходу додало вручення колективу школі, усім учням, а також усій дружній громаді села Мирославка Подяки від воїнів АТО з передової та Подяки від директора Бахмутської школи (Донецька обл.).

Тут виховуються і навчаються діти, тут вшановували тих, хто брав участь у боротьбі за Україну і тих хто сьогодні стоїть на захисті свободи та незалежності нашої держави, тут запалили свічу пам’яті, тут хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв, тут, віднині, стоятиме пам’ятний знак “Захисникам України”.