Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичівському районі знайшлись всезнайки

У Бердичівському районі знайшлись всезнайки

833
ПОДІЛИТИСЬ

11 квітня у стінах Гришковецької гімназії пройшов щорічний інтелектуальний конкурс “Всезнайки”. Організувала захід методист відділу освіти Бердичівської районної державної адміністрації – Світлана Павлусь за підтримки керівництва гімназії та народного депутата Олександра Ревеги.

У конкурсі взяло участь 23 навчальних заклади Бердичівського району. Найкращі учні четвертих класів району мали відповісти на питання з 3-х предметів: математики, української мови та природознавства. Максимальна можлива кількість балів за правильні відповіді складала 60. Вікторина тривала близько двох годин. По закінченню, керівництво Гришковецької гімназії організувало для дітей розважальну програму з фіксиками. А благодійний фонд Олександр Ревеги – солодкий стіл.

Учасників конкурсу привітала помічниця народного депутата Олександра Ревеги – Софія Томашевська: “Бажаю відчувати жагу до перемоги і невтомно до неї йти. Вдячна вашим вчителям, адже ваші знання – це і їх заслуга. Передаю найщиріші вітання від народного депутата Олександра Ревеги”.

Найбільшу кількість правильних відповідей серед усіх учасників дала Гриценко Діана (Старосолотвинська школа), заробивши 50,5 балів вона посіла перше місце разом з Гнідий Андрієм (Гальчинська школа), який отримав 48,75 балів. Друге місце розділили між собою – Сметана Артем (Рейська школа) та Ціпко Олександр (Гришковецька гімназія). На третьому місці за підсумками конкурсу опинились Рущиц Софія (Романівська школа) та Волотовський Богдан (Маркушівська школа). Всі діти отримали дипломи про участь в інтелектуальному конкурсі “Всезнайки”, а кожен переможець отримав в подарунок від народного депутата змістовну енциклопедію.

На завершення діти гучно поаплодували один одному, адже кожен з них зміг гідно представити свою школу.

Інна Солодка