Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичівському районі з офіційним візитом перебувала делегація з Польщі

У Бердичівському районі з офіційним візитом перебувала делегація з Польщі

325
ПОДІЛИТИСЬ

У п’ятницю, 23 серпня 2019 року, Бердичівський район зустрічав офіційну делегацію з дружнього Воловського повіту Нижньосілезького воєводства Польщі. Делегацію у складі 5 осіб очолив староста Воловського повіту Януш Дзіарскі.

Програма заходів з перебування делегації на теренах Бердичівського району була насиченою. Польські партнери взяли участь у районних заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України, долучилися до привітань з державними святами та познайомилися з сім’ями загиблих у зоні АТО військовослужбовців.

Офіційною частиною зустрічі було проведення спільної конференції. Участь у ній взяли делегація Воловського повіту, заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як, голова районної ради Софія Томашевська, голова Швайківської ОТГ Тарас Яригін, представник Райгородоцької ОТГ Ігор Кудлай. Під час зустрічі з польськими партнерами було обговорено вектори співпраці, обмін досвідом у становленні і розвитку місцевого самоврядування, впровадженні реформи децентралізації. Кульмінаційним моментом у цьому стало підписання угоди про співпрацю між Бердичівським районом та Воловським повітом.

В рамках офіційного прийому делегації здійснено виїзди в район та в об’єднані територіальні громади, оглянуто Маркушівську школу (Райгородоцька ОТГ) та опорний навчальний заклад – Гришковецьку гімназію (Гришковецька ОТГ), оздоровчий дитячо-юнацький заклад “Березовий гай”, проведено зустрічі і обговорено з представниками Швайківської громади питання з впровадження реформи децентралізації у напрямку фінансування та розвитку територій. Керівництво ТОВ “Факт” провели для гостей екскурсію по підприємству та познайомили з технологіями вирощування троянд.

Польські друзі також взяли участь у районному заході – футбольному турнірі пам’яті загиблого Героя Павла Ящука. Мали змогу спостерігати за грою та вручати нагороди командам-учасницям.

Загалом, делегація з Воловського повіту була приємно вражена високим рівнем підготовки і проведенню заходів, які їм вдалося відвідати. Вони відзначили високий патріотичний дух українців, а також відзначили високі професійні і культурні якості. Бердичівський район та Воловський повіт готові до конструктивної і відповідальної співпраці.

Прес-служба райдержадміністрації.