Додому НОВИНИ Медицина У Бердичівському районі медики відзначили своє професійне свято

У Бердичівському районі медики відзначили своє професійне свято

793
ПОДІЛИТИСЬ

У п’ятницю, 14 червня, Бердичівський район вітав з професійним святом медичних працівників, з цієї нагоди відбулися урочистості.

Кращих фахівців галузі охорони здоров’я району привітали народний депутат України Олександр Ревега, голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, депутат обласної ради Ігор Романський, голови та заступники голів об’єднаних територіальних громад району.

Керівники району у своїх привітаннях відзначили благородність і жертовність професії медика, подякували за жертовність і милосердя, турботу і професійну майстерність. Голова райдержадміністрації та голова районної ради побажали міцного здоров’я, благополуччя в сім’ях, стабільності і миру в суспільстві. А також побажали лікарям у повній мірі мати визнання своєї професії, мати змогу застосувати свій талант і свій досвід, надалі використовувати знання та вміння у справі захисту здоров’я та життя людей саме на теренах Бердичівського району.

З нагоди відзначення професійного свята представники медичної галузі отримали Грамоти і Подяки від очільників району та громад.

Ветеранів медичної справи подяками та грошовими нагородами вітав народний депутат України Олександр Ревега.

Концертну програму для працівників медицини підготували артисти районного Центру культури і дозвілля та дитячий танцювальний колектив “Перлинки”.