Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичівському районі на автодорозі Житомир – Могилів-Подільський тимчасово обмежено рух: поліція...

У Бердичівському районі на автодорозі Житомир – Могилів-Подільський тимчасово обмежено рух: поліція розпочала розслідування

374
ПОДІЛИТИСЬ

Близько 13.00 кількадесят жителів району, у знак протесту проти діяльності місцевого підприємства, частково перекрили дорожній рух на автодорозі Житомир – Могилів-Подільський, між селами Гришківці та Осикове, рухаючись безперервно по пішохідному переходу. Поліцейські роз’яснили протиправність таких дій, водночас забезпечуючи правопорядок та безпеку учасників акції.

Причиною невдоволення людей стала задимленість у населеному пункті через діяльність підприємства з вироблення деревного вугілля. Близько 25 місцевих жителів вийшли на автошлях та обмежили рух транспорту по автодорозі, рухаючись по пішохідному переходу.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Бердичівського відділу поліції. Правоохоронці звернулись до організаторів та учасників акції із застереженням щодо неприпустимості блокування руху на транспортних автомагістралях, що може тягнути за собою кримінальну відповідальність як у вигляді штрафних санкцій, так і обмеження волі.

Станом на 14.10 рух на автодорозі було відновлено.

Відділ комунікації поліції
Житомирської області