Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичівському районі провели засідання Ради регіонального розвитку

У Бердичівському районі провели засідання Ради регіонального розвитку

408
ПОДІЛИТИСЬ

Про основні досягнення району у 2018 році та перспективні плани на 2019-2021 роки говорили під час засідання Ради регіонального розвитку Бердичівського району.

Питаннями для обговорення стали: стан реалізації реформи децентралізації на теренах Бердичівського району; стан реалізації медичної реформи на рівні первинної ланки охорони здоров’я, стан підготовки закладів вторинної ланки охорони здоров’я до роботи в умовах реформування медичної галузі; підвищення якості освіти у сільській місцевості. Також обговорили шляхи створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва в районі.

Під час засідання Ради регіонального розвитку Бердичівського району обговорили й перспективний план на 2019-2021 роки. Пріоритетними напрямками діяльності визначили освітню, медичну галузі та розвиток інфраструктури.

“Для нашого району пріоритетними напрямками економічного і соціального розвитку залишається посилення інвестиційної привабливості, підвищення рівня життя населення, впровадження енергоефективних заходів та інші напрямки. У 2019-2021 роках ми плануємо реалізувати на території Бердичівського району ряд важливих соціальних об’єктів у різних галузях: освіти, медицини, інфраструктури та інші”, – сказав голова Бердичівської РДА Петро Яригін.

Зокрема у 2019-2021 роках заплановано провести:

  • капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Рейської загальноосвітньої школи;
  • капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Райгородської загальноосвітньої школи;
  • капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Озадівської загальноосвітньої школи;
  • реконструкцію (енергоефективну термосанацію) дитячого садка в с. Слободище;
  • капітальний ремонт (термосанація) будівлі стаціонару Центральної районної лікарні Бердичівського району.

Також у 2019 році планують розпочати будівництво лікарських амбулаторій у смт. Гришківці та с. Райгородок.

У галузі освіти передбачається проведення реконструкції даху над блоком молодших класів та актової зали Половецької ЗОШ та капітального ремонту даху Швайківської ЗОШ, а також обладнання кабінету інформатики в Швайківській ЗОШ та кабінету біології в Озадівській ЗОШ, відкриття медіатек в Озадівській, Скраглівській та Маркушівській школах. Окрім цього, продовжуватимуться й ремонтні роботи доріг.