Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичівському районі стартував місячник благоустрою

У Бердичівському районі стартував місячник благоустрою

530
ПОДІЛИТИСЬ

У рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” та Дня благоустрою територій населених пунктів, з метою забезпечення утримання території населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів в районі протягом квітня-травня у Бердичівському районі проходитимуть заходи із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів.

Відповідне розпорядження було підписане головою райдержадміністрації, де було окреслено завдання, визначено цілі та пріоритети у роботі з благоустрою населених пунктів, розподілено між відповідальними основні напрямки діяльності.

Зразковий приклад залучення до акції “За чисте довкілля” та активної участі у місячнику показали працівники Бердичівської райдержадміністрації, Бердичівської районної ради та Семенівської ОТГ. У п’ятницю, 31 березня 2017 року, усі разом вийшли на прибирання прилеглої до адміністративної  будівлі території.

Почищені дерева і кущі, зібране листя, впорядковані клумби і газони, підметений двір та побілені бордюри – ось результат спільних дій і завзяття усіх  людей, які працюють у даному адмінприміщені.

Закликаємо приєднатися до акції “За чисте довкілля” та навести лад у своїх дворах, прибрати і привести у належний санітарний стан прибудинкові території, парки, дитячі і спортивні майданчики, долучитися до очищення від сміття лісосмуг, берегів водойм, і, врешті-решт, посадити дерево, або впорядкувати квітник.

Будьмо бережні до природи, і вона неодмінно нам віддячить за це.

Прес-служба райдержадміністрації