Додому НОВИНИ Влада і громада У Бердичівській місцевій прокуратурі забезпечено прийом громадян по скайп-зв’язку

У Бердичівській місцевій прокуратурі забезпечено прийом громадян по скайп-зв’язку

554
ПОДІЛИТИСЬ

Діяльність органів прокуратури щодо розгляду звернень громадян є одним із важливих напрямів. Бердичівською місцевою прокуратурою приділяється особлива увага забезпеченню розгляду звернень громадян. Зокрема, протягом минулого року до місцевої прокуратури надійшло 623 звернення від жителів м. Бердичева, Андрушівського, Бердичівського, Любарського, Ружинського та Чуднівського районів, які належать до юрисдикції Бердичівської місцевої прокуратури. Також, на особистому прийомі було прийнято 145 громадян.

Вже протягом двох місяців цього року до місцевої прокуратури із заявами про порушення звернулися понад 40 громадян. На особистому прийомі прокурорами прокуратури прийнято 35 громадян, з них керівником місцевої прокуратури – 8.
З огляду на поліпшення результативності роботи з питань розгляду звернень, прокуратурою області запроваджено дистанційний особистий прийом громадян у режимі Skype-зв’язку.

Відповідно, у приміщенні Бердичівської місцевої прокуратури забезпечено доступ громадян до особистого прийому керівництвом Житомирської обласної прокуратури.
Таким чином, місцеві жителі м. Бердичева та зазначених районів також можуть скористатися Skype-зв’язком для того, щоб звернутися на прийом до керівництва прокуратури області.

Додатково повідомляємо, що прокурором області прийом громадян в режимі Skype-зв’язку буде здійснюватись за умови, якщо у задоволенні звернення раніше відмовлено заступниками прокурора області.

Першим заступником та заступниками прокурора області будуть прийматися громадяни, якщо вони звернулися на особистий прийом з питань незгоди з рішеннями, прийнятими керівниками структурних підрозділів прокуратури області або місцевих прокуратур.

Не проводиться прийом громадян, які отримали відповідь за підписом прокурора області або Генерального прокурора України (виконувача обов’язків) з повідомленням про припинення провадження за їх скаргами.

Записатися на особистий прийом в режимі Skype-зв’язку можуть громадяни особисто або через уповноважену ними особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Детальніша інформація про порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом прокуратури області розміщені на офіційному веб-сайті прокуратури Житомирської області: http://zhit.gp.gov.ua/ua/timetable.html у розділі “Приймальна громадян”/”Графік та години прийому”.

За записом на прийом можна звернутись до Бердичівської місцевої прокуратури, за адресою: місто Бердичів, вул. Вінницька 23; контактний тел. (04143) 2 40 98.