Додому НОВИНИ Влада і громада У березні бердичівлян очікують зміни виплати житлових субсидій

У березні бердичівлян очікують зміни виплати житлових субсидій

448
ПОДІЛИТИСЬ

Починаючи з березня 2019 року житлові субсидії будуть виплачуватися громадянам – одержувачам житлових субсидій двома механізмами монетизації, які працюватимуть паралельно, у готівковій і грошовій формі.

Громадяни – одержувачі житлових субсидій, які звернулися за субсидією уперше з 1 січня 2019 року житлові субсидії будуть отримувати  у грошовій формі. Cубсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося

доплатити за комуналку. Цим сім’ям не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язків платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.

З березня 2019 року громадянам, які одержують житлові субсидії з початку опалювального сезону 2018 року, виплату житлових субсидій буде переведено в готівкову форму.

Громадянам – одержувачам житлових субсидій, які не одержують пенсію, виплата усієї суми призначеної субсидії для сплати ними житлово-комунальних послуг буде перераховано готівкою через АТ “Ощадбанк”.

Управління праці та соціального захисту населення.