Додому НОВИНИ У вівторок розпочинається ХІІІ Міжнародний турнір з боксу класу “А” серед молоді...

У вівторок розпочинається ХІІІ Міжнародний турнір з боксу класу “А” серед молоді на призи братів Кличків

568
ПОДІЛИТИСЬ

Традиційно в цьому році в місті Бердичеві у вісімнадцяте відбудеться Міжнародний турнір з боксу класу “А” серед молоді на призи братів Кличків.

Турнір з боксу в місті Бердичеві внесений до єдиного календарного плану спортивних змагань України, офіційного календаря європейської конфедерації любительського боксу, має статус Міжнародного турніру з боксу класу “А” та є останнім етапом підготовки до змагань чемпіонату світу та Європи.

Заявки на участь подали боксерські федерації Литви, Фінляндії, Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Білорусі, Грузії, Румунії, Ізраїлю, Молдови та Туркменістану. Всього участь у міжнародному турнірі прийматимуть кращі молоді боксери з 13 країн світу.

Саме в Бердичеві для багатьох юнаків розпочався шлях до перемог на спортивних змаганнях Європи та Світу та найбільшого і найпрестижнішого досягнення – участі в Олімпійських іграх. Серед учасників минулих турнірів – відомі нині боксери:

  • Василь Ломаченко – чемпіон Світу, чемпіон Європи, чемпіон 29-х Олімпійських ігор у Пекіні, чемпіон 30-х Олімпійських ігор у Лондоні;
  • Олександр Усік – чемпіон Європи, переможець кубку Європи, чемпіон 30-х Олімпійських ігор в Лондоні.
  • В’ячеслав Глазков, призер 29-х Олімпійських ігор у Пекіні та багато інших українських та іноземних талановитих боксерів.

Ми пишаємось тим, що у когорті кращих боксерів України і наш бердичівлянин Володимир Матвійчук – бронзовий призер Чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

Турнір проходитиме з 13 по 17 вересня 2016 року у міському Палаці культури імені Олексія Шабельника.

Урочисте відкриття змагань відбудеться о 18-й годині 13 вересня, фінальні бої та нагородження переможців – 17 вересня 2016 року об 11 годині.

Запрошуємо жителів та гостей міста на свято спорту.