Додому НОВИНИ Влада і громада У Гришківцях розпочали будівництво нової амбулаторії

У Гришківцях розпочали будівництво нової амбулаторії

401
ПОДІЛИТИСЬ

Початок тижня видався багатим на гарні події. І однією з них стало закладення каменю на місці будівництва нової амбулаторії сімейної медицини у селищі Гришківці.

Будівля амбулаторії, яка діє нині, не відповідає вимогам, що висувають медики до подібних установ. Та й добиратись до неї незручно більшості гришківчан, адже знаходиться вона у доволі незручному місці, на околиці селища. То ж будівництво нової амбулаторії назріло давно. На сьогодні вже виготовили відповідний проект, який не втілений у життя фактично лише з-за відсутності відповідного фінансування, адже його вартість складає 7 млн. 200 тис. грн., з яких лише 720 тисяч виділяє громада.

Минулого тижня народний депутат України Олександр Ревега звернувся до керівництва Житомирської облдержадміністрації з вимогою невідкладно відновити фінансування та розпочати будівельні роботи цього важливого для жителів селища соціального об’єкту. І народний депутат оперативно отримав відповідь – цього понеділка будівництво розпочнеться!

У понеділок на майбутньому будівельному майданчику, який визначили за гімназією селища (вулиця Каштанова, 4-А), зібрались гришківчани, керівництво громади та представники релігійних громад. Долучився до цієї події – закладення каменю і народний депутат України Олександр Ревега.

Першою слово взяла селищний голова Ірена Лісова, яка подякувала народному депутату за підтримку, а особливо окремим жителям громади, які передали власні земельні ділянки для реалізації цього проекту. За словами голови, це перший за останні десятиліття на території Гришковець об’єкт, який будуватиметься за державний кошт.

Народний депутат у свою чергу подякував голові Житомирської ОДА Ігорю Гундичу та селищному голові Ірені Лісовій за виявлену оперативність та співпрацю.

До присутніх звернулись настоятель Свято-Дмитрівського храму отець Юрій та керівник римо-католицької парафії Святої Агнеси Андрій Ковалевський. Після освячення каменю до процедури його закладення за згодою усіх присутніх залучили найменших жителів селища – діточок дитячого закладу “Сонечко”. Адже саме їм в майбутньому користуватись послугами власної амбулаторії. Руками дітей та за допомоги Олександра Ревеги з Іреною Лісовою камінь заклали у землю.

За словами народного депутата, добитися залучення коштів на цей надзвичайно важливий об’єкт соціальної сфери йому вдалося в рамках реалізації закону про сільську медицину, який Верховна Рада прийняла півтора роки тому. “У новій амбулаторії дійсно є велика необхідність. Це і поліпшить умови роботи медичного персоналу, і покращить якість надання послуг пацієнтам, серед яких близько тисячі дітей”, – зазначив Олександр Ревега.

За наявності коштів, як стверджують будівельники, амбулаторію можна звести за півроку. Фундамент закладатимуть тижнів зо три-чотири. Отже, на початок зими жителі можуть очікувати на появу нової будівлі. А далі справа за медиками, яким обживати нове приміщення.

Підрядника будівництва визначено, перший камінь закладено, добру справу освячено, підтримка влади і громади є. Разом зробимо!

Прес-служба народного депутата України.