Додому НОВИНИ Медицина У міській лікарні запрацювало обладнання, яке дозволяє проводити тестування на...

У міській лікарні запрацювало обладнання, яке дозволяє проводити тестування на коронавірус методом ІФА

865
ПОДІЛИТИСЬ

Це обладнання для імунологічних досліджень у клініко-діагностичній лабораторії, вартість якого становить близько 280,0 тис. грн., з нагоди Дня медичного працівника лікарня отримала від керівника Бердичівського пивзаводу Володимира Ліпецького.

Тепер завдяки ІФА (імуноферментному апарату) бердичівські фахівці КДЛ можуть дослідити сироватку крові пацієнтів на коронавірус. Виявивши імуноглобулін М або G, вони визначають, чи хворіє людина на даний час (гостра форма), чи вже перехворіла (хронічна форма), чи не хворіла на COVID-19 взагалі. Наявність ІФА, з-поміж іншого, дає можливість почуватися у безпеці персоналу, адже кожні 30 днів медичні працівники обстежуються на коронавірус.

Відтоді, як лікарня отримала це обладнання, проведено вже понад
1 900 досліджень.

Офіційно: станом на 12.00 15.07.2020 року в КНП «Бердичівська міська лікарня» на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебуває 3 хворих з підтвердженим COVID-19 (2 – м. Бердичів, 1 – Ружин). Заповненість інфекційних ліжок закладу – 3,1 %.

Станом на 15.07.2020 по місту Бердичеву – 114 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, 104 осіб одужали, 4 хворих перебувають на амбулаторному лікуванні та 2 в інфекційному відділенні БМЛ.