Додому НОВИНИ Влада і громада У Навчально-реабілітаційний центр “Насіння Надії” завітав чудовий гість – Святий Миколай

У Навчально-реабілітаційний центр “Насіння Надії” завітав чудовий гість – Святий Миколай

522
ПОДІЛИТИСЬ

Першим гостем було “Рожеве Слоненя” та “Імперія свята”, вони влаштували акцію доброти та милосердя: усі дітки, які мають добрі сердечка приносили в резиденцію Святого Миколая іграшки для діток “Насіння Надії” і на святі, 23-го грудня, усі ці подаруночки отримали нових господарів. Дякуємо “Рожевому Слоненяті” та їх керівнику Трибун Любові, ГО “Фенікс” за чудове свято, яке було влаштоване Вами у нашому центрі! Щиро дякуємо!

Другим гостем, який підтримує традицію Святого Миколая, має добре, щире, Любляче серце, був Отець Іван – настоятель греко-католицької церкви. Він привітав усіх присутніх зі святом, подарувавши діткам іграшки та солодкі подаруночки. Дякуємо!

Третім гостем нашого Свята любові та доброти була громадська організація підприємців Бердичівщини на чолі з Нехворовським Олександром Миколайовичем, заступник Анатолій Васильович Кашпірук. Вони щиро привітали усіх присутніх зі святом Щирості і співчуття і обдарували діток 99-тьма солодкими подарунками, які отримали всі присутні дітки, та 22-ма продуктовими наборами. Частину з них вони особисто розвезли додому надважким хворим діткам ГО “Насіння Надії”. Щиро дякуємо!

Четвертим гостем щедрого дійства Божої Любові були представники церков Житомира, Бердичева, Реї, які привітали друзів радісними колядками та піснями. А пастор Волошин Юрій Юлійович подарував продуктові набори восьми діткам денного догляду та 48 роздасть лежачим хворим та хворим з глибокою розумовою відсталістю. Щиро дякуємо!

П’ятим гостем свята щирості була ГО “Щаслива дитина”. Мельник Любов Вікторівна показала діткам і їхнім батькам, як розвинути свої та дитячі сенсорні відчуття, кмітливість, увагу, точність рухів та орієнтацію в просторі, погравши з дітками в цікаві, розвиваючі завзяті ігри.

Між гостями виступали наші дітки зі своїми чудовими номерами: Заботін А. співав з мамою пісеньку доброти, Волотовська Соломія (скрипочка), Трофимчук Аня (особлива дівчинка-інвалід), Тищенко Таня (вірш) показали музично-літературну композицію “Коли зі мною мої друзі”. Безліч діток розказали веселі віршики наслідувачу Святого Миколая Отцю Івану. Вадик Левчук з Воденюком Богданом проспівали оптимістичну пісню про мужність діток і осіб-інвалідів, які не люблять, коли їх жаліють, бо любов не жаліє, а діє! Як роблять усі наші гості. За це їм щира вдячність і низький уклін до землі!

Майстерня “ВЕСЕЛКА” Центру “Насіння Надії”, на чолі з Вігінською Анастасією, помічник – Войтенко Н. приготували для всіх гостей-помічників “Насіннячка” маленькі, але дуже добрі й щирі подаруночки доброти від усього серця! Подушечки з емблемою “Насіння Надії”, як символ миру Божого, який несуть на землю їхні щедрі, відкриті, співчутливі до чужого болю, серця! Щиро дякуємо!

“Насіння Надії”