Додому НОВИНИ Влада і громада У перший день весни відзначали здобутки бердичівляни

У перший день весни відзначали здобутки бердичівляни

554
ПОДІЛИТИСЬ

1 березня міський Палац культури ім. О.Шабельника заповнили бердичівляни, які взяли участь у традиційній щорічній церемонії відзначення перемог і здобутків у минулому, 2018 році. Тринадцята за ліком церемонія зібрала найкращих, які своєю наполегливою працею, майстерністю і талантом прославляли Бердичів не лише в Україні, а й на весь світ.

Переможців нагороджували у 10-и номінаціях, також увіковічили в альманахі “Гордість Бердичева”, який дарували кожному, хто піднімався цього дня на головну сцену міста. Серед почесних гостей, які вручали нагороди цього дня – голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, керівник апарату Житомирської облдержадміністрації Олексій Шатило та народний депутат України Олександр Ревега.

Традиційно першими у напрямку “Слава Героям!” вітали захисників Вітчизни та дякували матерям загиблих Героїв, волонтерам, бійцям 26-ї артилерійської бригади. У минулому році орден “За мужність” ІІІ ст. посмертно отримав Сергій Ковтун, цю нагороду за батька вручили його сину. Грамотою головнокомандувача ЗСУ відзначили матір загиблого героя Оксану Сідлецьку, відзнаки Президента “За гуманітарну участь в АТО” мають Сергій Адам’як, Катерина Закревська і Тетяна Примак. Свої відзнаки отримали також начальник 30-го гарнізонного Будинку офіцерів Олег Цилінський та прес-офіцер артбригади Олег Калашніков.

Наступними у категорії “Милосердя – категорія вічна!” вітали донорів року, лікарів міської лікарні та госпіталю, серед яких головний лікар Павло Журбенко і завідуюча педіатричним відділенням Валентина Ковальчук, а також шестеро жінок, яким минулого року присвоїли почесне звання “Мати-героїня”.

Як і в попередні роки, у номінації “Працею звеличені” на сцену піднялись ветерани, що мають загальний трудовий стаж 50 та більше років. Таких у минулому році виявилось 25 осіб. Але чи не найбільше нагороджених перебувало у номінаціях “Найкращі в освіті”, “Пізнавай, твори, перемагай”, “Найкращі в спорті”. Це сотні учнів, педагогів, наставників, тренерів. В їх здобутках – перемоги в обласних, всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, конкурсах, виставках, змаганнях.

Серед виробників у номінації “Його величність виробник” такі відомі далеко за межами міста підприємства, як Бердичівський пивоварний завод, ТОВ “Інко-Фуд Бердичів”, ТОВ “Три ведмеді”, ПАТ “Бердичівський машинобудівний завод “Прогрес”, ТОВ “Ревега” та багато інших. Загалом до цієї номінації увійшло більш як три десятки підприємств.

Значною подією у напрямку “Розквітни, відродись, зрости!” стало відкриття приміщення Музично-драматичного Театру на Європейській. Також відбулась реконструкція та відкриття Центру первинної медико-санітарної допомоги.

У номінації “Бердичів – муза для митця” відзначили бердичівлян, які на ниві творчості прославляють наше місто у цілому світі.

Загалом, церемонія відзначення тривала чотири з половиною години та завершилась спільним виконанням пісні, яка стала неофіційним гімном Бердичева.

Анатолій Горобчук.