Додому НОВИНИ Влада і громада У поліції Житомирщини нові кадрові призначення

У поліції Житомирщини нові кадрові призначення

550
ПОДІЛИТИСЬ

26 липня очільник ГУНП області В’ячеслав Печененко представив особовому складу нових начальників Бердичівського відділу і Ружинського відділення поліції. На зустрічах також були присутні представники органів місцевого самоврядування та народні обранці.

Колишня перший заступник начальника – начальник слідчого відділу Дзержинського районного відділу Криворізького міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області Ольга Зінченко стала т.в.о. начальника Бердичівського відділу поліції. Ольга Володимирівна народилась 5 квітня 1967 року і закінчила Криворізький державний педагогічний інститут та Одеську державну юридичну академію.

У березні 2014 року вона звільнилась з міліції у відставку і добровольцем стала на захист держави спочатку у лавах батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Кривбас”, а згодом – у складі полку “Дніпро-1”. Саме із цього підрозділу Ольга Зінченко й прибула до Житомирщини, де, за словами начальника ГУНП, уже ввійшла в історію, як перша жінка, яка очолила кущовий підрозділ поліції. Тепер її правовий і бойовий досвід, а ще щирий патріотизм та відповідальність служитимуть жителям Житомирщини.

PM692image006_136-річний підполковник поліції Сергій Фадєєв очолив Ружинське відділення поліції, де він виконував обов’язки керівника ВП з червня 2016 року. Донедавна Сергій Олександрович працював заступником начальника Малинського відділення поліції і усі 19 років служби віддав карному розшуку, відтак вивчив тонкощі професії розшуківця на власному досвіді.

PM91image007_1Керівник ГУНП в області відзначив, що отримані раніше знання і навички стануть в нагоді і на новому місці роботи та допомагатимуть вирішувати питання, з якими щодень до поліції звертаються місцеві жителі.

Вітаючи призначених керівників, В’ячеслав Печененко висловив переконання, що кожен з них успішно виконуватиме службові завдання та працюватиме для людей і заслужить їх щиру повагу та довіру.

Відділ комунікації ГУНП
в Житомирській області