Додому НОВИНИ Влада і громада У понеділок відбулась чергова сесія міськради

У понеділок відбулась чергова сесія міськради

131
ПОДІЛИТИСЬ

Продуктивність роботи новообраної міської ради вражає. І на це є об’єктивні причини: кінець року змушує оперативно вирішити нагальні питання і бюджету, і внести зміни до діючих міських програм (з урахуванням змін в адміністративній структурі Бердичівської міської громади), і скоригувати роботу комунальних підприємств, адже проблеми, з якими стикнулись містяни в останній місяць року, на це більш ніж вплинули.

Розпочали бердичівські депутати з внесення змін до міського бюджету-2020 та змін до попередніх рішень міської ради. Так, зокрема, внесли зміни до рішень, що стосувалися місцевої Програми розвитку ЖКГ та благоустрою, Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності в житловій сфері. Змін також зазнали програми розвитку та підтримки галузей охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, Програма «Молодь Бердичева».

З метою цільового використання коштів, передбачених у діючих тарифах на теплову енергію та керуючись чинним законодавством, затвердили інвестиційну програму КП «Бердичівтеплоенерго» на наступний рік.

Кілька проєктів рішень пов’язані з приєднанням до міської громади сіл Скраглівка та Підгородне. Зокрема, ряд об’єктів безоплатно прийняли зі спільної власності територіальних громад сіл у комунальну власність Бердичівської міської ради. Засновників змінили Скраглівська ЗОШ I-III ст. та Скраглівський дитсадок «Дошколярик». Одночасно їх перейменували на, відповідно, Скраглівську гімназію Бердичівської міської ради та Скраглівський заклад дошкільної освіти комбінованого типу «Дошколярик» Бердичівської міської ради. На сесії затвердили Передавальний акт: комісія з реорганізації до 31.12.2020 року має забезпечити процес передачі майна, активів та зобов’язань Скраглівської сільської ради.

Змінила назву і Бердичівська міська централізована бібліотечна система: її перейменовано на Публічну бібліотеку з філіями Бердичівської міської територіальної громади.

З метою покращення якості надання адміністративних послуг у Бердичеві в рамках співробітництва з Програмою «U-LEAD з Європою» буде створено чотири віддалених робочих місця ЦНАП: №1 – за адресою вул. Євгена Старікова, 4; № 2 – вул. Європейська, 83; № 3 – вул. Семенівська, 3; № 4 – с. Скраглівка, вул. Миру, 22.
Як ми повідомляли у попередніх номерах газети, міська рада прийняла рішення про ліквідацію комунального підприємства «Бердичівська міська редакція радіомовлення». Причина – з 1 січня 2021 року власник мережі проводового мовлення ПрАТ «Укртелеком» припиняє роботу мережі у Бердичеві.

На останок депутати вирішили заслухати директора КП «Бердичівкомунсервіс» щодо діяльності підприємства та отримати інформацію про плани розвитку «Бердичівкомунсервісу» на I півріччя 2021 року та у подальшій перспективі.
Заслухавши інформацію заступника міського голови Артема Азізова та та звіт керівника «Бердичівкомунсервісу», депутати піддали критиці роботу Миколи Кравчука. Як стало відомо наступного дня, Микола Кравчук написав заяву про звільнення за згодою сторін.

Одним із цікавих моментів цієї сесії стало те, що її вперше транслювали у прямому ефірі в мережі Інтернет. Хоча окремі депутати вже давно пропонували це зробити, але лише це скликання зробило крок назустріч жителям громади, які отримають ще одне джерело інформації про діяльність своїх обранців. До речі, більш об’єктивної, ніж засоби масової інформації та офіційний сайт Бердичівської громади. Таким чином, жителі громади після перегляду трансляцій, самі зможуть зробити власні висновки.

Анатолій ГОРОБЧУК.