Додому НОВИНИ Влада і громада У Райківській виправній колонії (№73) здійснено буропідривні роботи в Райківському гранітному кар’єрі

У Райківській виправній колонії (№73) здійснено буропідривні роботи в Райківському гранітному кар’єрі

763
ПОДІЛИТИСЬ

25 грудня 2015 року в селі Райки, в Райківському родовищі гранітів, яке знаходиться на балансі підприємства Райківської виправної колонії (№73), було проведено буропідривні роботи з вивільненням гранітної сировини в щільному тілі в кількості 1500 м3. Для здійснення вибуху було використано 11 тон вибухівки. Підривні роботи у відповідності до укладеного договору здійснював спеціалізований виробничий підрозділ “Техрозробка”. Для забезпечення безпеки персоналу та місцевого населення було дотримано ряд організаційно-технічних заходів. Слід відмітити, що за останні 10 років буропідривні роботи вперше проводились за власні кошти, без залучення інвесторів. Наступний вибух заплановано провести навесні 2016 року.

Гранітна сировина буде перероблюватись і підприємством Райківської виправної колонії (№73) на власному дробарному обладнанні на щебінь, бут та іншу гранітну продукцію. Це принесе установі додатковий вагомий прибуток та забезпечить засуджених, які знаходяться на дільниці соціальної реабілітації, робочими місцями.

Яницький О.І.,
старший інспектор із
контрольно-аналітичної роботи
лейтенант внутрішньої служби.

IMG_5717_1 IMG_5721_1