Додому НОВИНИ Влада і громада У Райківській ВК (№73) під керівництвом начальника інспекції (з протипожежної безпеки) територіального...

У Райківській ВК (№73) під керівництвом начальника інспекції (з протипожежної безпеки) територіального управління відбулись пожежно-тактичні навчання по гасінню умовної пожежі на пожежонебезпечному виробничому об‘єкті установи.

551
ПОДІЛИТИСЬ

4 лютого у Райківській виправній колонії (№73) під керівництвом начальника інспекції (з протипожежної безпеки) відділу охорони, режиму, нагляду і безпеки управління ДПтС України в Житомирській області Артемом Власюком проведені пожежно-тактичні навчання по гасінню умовної пожежі на пожежонебезпечному виробничому об‘єкті установи.

У ході навчань було відпрацьовано алгоритм дій та взаємодію служб установи під час під час ввідної «Пожежа на об’єкті». Дії особового складу установи в цілому відповідали вимогам нормативно-правових актів Служби. Керівником занять було наголошено персоналу пожежного підрозділу на необхідності проведення якісної профілактичної роботи на об’єктах установи щодо недопущення виникнення пожеж та звернута увага на чітку взаємодію всіх відділів та служб під час ліквідації пожежі, особливо членів чергових змін. Під час тренування проведено інструктаж задіяного персоналу по дотриманню вимог безпеки праці при гасінні пожеж на об’єктах установи.

Крім належної протипожежної профілактики в установі у минулому 2014 році, пожежні ВПО Райківської ВК-73 тричі рятували жителів села Райки Бердичівського району, де розташована колонія, та їх домогосподарства від пожежі.

Старший інспектор із
контрольно-аналітичної роботи
лейтенант внутрішньої служби
Яницький О.І.