Додому НОВИНИ Влада і громада У районі відзначили визначні державні свята

У районі відзначили визначні державні свята

277
ПОДІЛИТИСЬ

У п’ятницю, 23 серпня 2019 року, у Бердичівському районі відбулися урочисті заходи присвячені Дню Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України. У визначений час на площі Соборній, біля адмінбудівлі, зібралися керівництво району та громад, представники трудових колективів, представники ТОВ “Бердичівський хлібозавод”, громадськість, і усі разом під супровід державного Гімну України взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора.

Далі урочистості продовжувалися у великій залі. Тут зі сцени жителів та гостей Бердичівщини з державними святами вітав заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як, який відмітив високу значимість стягу для українського народу. “День Державного Прапора та День незалежності України – свята, які є надзвичайними і особливими для всіх нас. Під рідним знаменом наші предки робили усе можливе для утвердження української держави, під рідним знаменом пролилася кров Героїв Небесної Сотні, Героїв, які загинули на Сході країни, оберігаючи рідну землю, виборюючи її незалежність, відстоюючи суверенітет”, – зазначив під час виступу Сергій Адам’як.

Слова вітання також промовила голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська та голова Швайківської ОТГ Тарас Яригін. До урочистостей в цілому та до вітань зокрема долучилися і почесні гості – делегація з Воловського повіту Республіка Польща, яку очолив староста повіту – Януш Дзіарскі. Він висловив розуміння стосовно ситуації в країні, висловив співчуття сім’ям загиблих та побажав Україні і українцям миру і процвітання.

Представники ТОВ “Бердичівський хлібозавод” також взяли активну участь у заході. Від колективу підприємства Богдан Матвійчук привітав присутніх зі святами, а для іноземних гостей вручив запашний коровай. Також польським гостям вручили сувеніри, які виготовили власноруч освітяни району.

Офіційна частина продовжилася нагородами. З нагоди професійного свята Дня рибалки Почесною грамотою Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА було нагороджено Василя Григоришина, а з нагоди Дня пасічника Подяку отримав Ігор Столяр.

Продовжували свято працівники районного Центру культури і дозвілля, дитячий танцювальний колектив “Перлинки”, народний хоровий колектив “Сузір’я”, народний аматорський ансамбль народної пісні “ЛАДОМИР”, ансамбль “Водограй”, які подарували присутнім різнобарвну концертну програму. У фойє усі бажаючі мали змогу переглянути виставку робіт майстра народної творчості Бердичівського району Тамари Цаплюк.

Прес-служба райдержадміністрації.