Додому НОВИНИ Влада і громада У районі відзначили День пам’яті і примирення, День перемоги над нацизмом...

У районі відзначили День пам’яті і примирення, День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, День матері в Україні

455
ПОДІЛИТИСЬ

У середу, 8 травня, на урочистий захід, присвячений Дню пам’яті і примирення, 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, Дню матері в Україні зібралися жителі Бердичівщини різних поколінь. Урочистості відкрив народний аматорський хор “Сузір’я” під керівництвом Василя Пупіна.

Слово для вітання мали голова районної державної адміністрації Петро Яригін, голова районної ради Софія Томашевська, голова районної ветеранської організації Валентина Кроснік. Вони привітали з Днем Перемоги над нацизмом в Європі, подякували ветеранам Другої світової війни, воїнам-інтернаціоналістам, бійцям, які в наш час боронять рідну землю на сході країни, доземно вклонились матерям Героїв, згадали про закатованих у концтаборах.

Ветерани Другої світової війни, учасники антитерористичної операції, родини загиблих на Сході країни, усі, хто має відношення до боротьби за волю і незалежність держави, отримали від молоді району незчисленну кількість квітів на знак шани та поваги.

Присутні хвилиною мовчання вшанувати пам’ять усіх полеглих за Україну.
Концертну програму представили аматори районного Центру культури і дозвілля, дитячого танцювального колективу “Перлинки”, військового духового оркестру 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, аматори району.

Прес-служба райдержадміністрації.