Додому НОВИНИ Влада і громада У селищі Гришківці запрацював світлофор

У селищі Гришківці запрацював світлофор

402
ПОДІЛИТИСЬ

Учора, 19 вересня, розпочав роботу світлофорний об’єкт на автодорозі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, біля під’їзду до м. Бердичева з боку м. Житомира в селі Гришківці на км 2+850 – км 3+100.

Згідно з проектом загалом встановлено 18 світлофорів, 8 з яких – пішохідні зі звуковим супроводженням, решта – для транспортних потреб.

Також на ділянці автодороги встановлено дорожні знаки «пішохідний перехід» та нанесено відповідно дорожню розмітку.

Реалізація проекту стала можлива завдяки Державній програмі з підвищення рівня безпеки дорожнього руху, фінансування якої здійснюється за рахунок 5% надходжень Державного дорожнього фонду.


Нагадаємо, що фінансування на ремонт усіх доріг виділяється з утвореного у 2018 році Дорожнього фонду, що наповнюється з ввізного мита, акцизного податку з вироблених в Україні пального та транспортних засобів та ін.

Із 2018 року мережа доріг загального користування місцевого значення перейшла у сферу управління місцевих органів влади.

35 % від усього наповнення Дорожнього фонду – у розпорядженні місцевих органів влади та їх доріг. На шляхи державного значення передбачено фінансове утримання у 60% від усіх надходжень до фонду.

У дорожньому фонді передбачено недоторканні кошти, що направляються виключно на безпеку дорожнього руху – це 5% від надходжень.

На повну силу Дорожній фонд запрацює з 2020 року.

Прес-служба САД у Житомирській області.