Додому НОВИНИ Влада і громада У Слободищах відкрили новий пожежний пункт

У Слободищах відкрили новий пожежний пункт

542
ПОДІЛИТИСЬ

У Слободищі відбулось урочисте відкриття місцевого пункту пожежної охорони. Участь у відкритті відновленого пункту взяв народний депутат України Олександр Ревега, представники обласної та районної влади, сільський голова та представники громади Слободищ.

Олександр Ревега, як годиться, приїхав не з порожніми руками. Розуміючи важливість питання для жителів села, надав матеріальну допомогу для пожежного пункту.
В наш час, досить часто виникають пожежі внаслідок необережного поводження з вогнем. Тому у селі не вагалися стосовно того, що необхідно відновлювати пожежний пункт, який існував у селі колись. Боротись з вогнем зголосились троє місцевих жителів. На балансі пункту є приміщення, пожежний автомобіль, спецодяг та відповідне обладнання. Пожежна машина ус-пішно пройшла перевірку в Житомирі. Там же планується провести навчання та підготовку майбутніх пожежників.

Під час урочистостей, Олександр Ревега привітав жителів з новим пожежним пунктом, висловив слова вдячності за допомогу всім небайдужим. Я теж готовий до співпраці, зауважив народний депутат. Наголосивши на тому, що найголовніше для села – це об’єднуватись в громади, бо лише таким чином можна досягнути результативної роботи. Потрібно брати все у свої руки, бути чесними, відданими та відповідальними у роботі.

У ході відвідин народним депутатом села не обійшлось без обговорювання важливих питань, наболілих проблем Слободища. Зокрема, Олександр Ревега відвідав недобудований дитячий садок, який розрахований на 50 дітей. Будівництво було розпочато, але для його завершення вкрай не вистачає фінансування. Оглянувши будівлю, Олександр Ревега пообіцяв вирішувати це питання на державному рівні.

 Громадська приймальня народного депутата України Олександра Ревеги