Додому НОВИНИ Бізнес У с. Бистрику звершено молебень із чином освячення сільськогосподарської техніки

У с. Бистрику звершено молебень із чином освячення сільськогосподарської техніки

877
ПОДІЛИТИСЬ

Зранку 25-го червня благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) на запрошення керівництва СФГ “Віктор” та ФГ “Сергій-С”, що у селі Бистрик, відвідав трудовий колектив господарств та звершив молебень та чин освячення сільськогосподарської техніки.

Ми починаємо та закінчуємо свій день святою молитвою, просячи у Господа благословення і дякуючи Всевишньому. Молитва – невідлучна супутниця християнина, молитва – дихання душі… У Бистрику існує давня традиція, розповідає керівник СФГ “Віктор” Віктор Барановський, – освячення священиками техніки для подальшої роботи на полях: “І так із року в рік. Починаємо збір врожаю з Божим благословенням”.

У вівторок, 25-го червня, у мальовничому селі на Бердичівщині духовенство благочиння на чолі з благочинним округу архімандритом Варфоломієм (Бойковим) гостинно зустріли парафіяни і настоятель Свято-Іллінського храму села Бистрик протоієрей Владислав Асафов, сільський голова Світлана Барановська, керівник ФГ “Сергій-С”, депутат Бердичівської районної ради Сергій Вахнюк та керівник СФГ “Віктор”, депутат Бистрицької сільської ради Віктор Барановський. Невдовзі священнослужителі відвідали тракторний стан, де зібралися трудівники господарств. Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) звершив молебень перед початком усякого доброго діла і чин освячення техніки у співслужінні настоятеля Свято-Іллінського храму с. Бистрика протоієрея Владислава Асафова, клірика Свято-Миколаївського собору міста Бердичева протоієрея Зіновія Ромаха, настоятеля Свято-Покровського храму с. Мирославки ієрея Михаїла Худякова і клірика Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протодиякона Віталія Кльона. Службу Божу прикрасив спів церковних хористів…

“Ми здіймаємо до Господа молитву: “Хлеб наш насущный даждь нам днесь”, – звернувся отець благочинний до бистричан. – Ми просимо Бога, щоб допоміг нам виконати Його святу волю. Пам’ятаємо про Господа під час роботи, дякуємо Йому після закінчення праці та здійснюємо всі справи з ім’ям Божим. Зберігайте свої таланти і вміння працювати на нашій благословенній Богом землі, здобувайте добрі плоди. Щедрих вам Господніх благословень. Нехай вас наповнює благодать Духа Святого! Дякую настоятелю сільської церкви за старанні труди, дякую за підтримку місцевій владі. Тут ми бачимо гармонійну симфонію єдності думок і прагнень, а разом можна здійснювати благі справи, закликаючи мир на нашу землю”.

Настоятель Свято-Іллінського храму с. Бистрика протоієрей Владислав Асафов адресував теплі слова подяки благочинному Бердичівського округу архімандриту Варфоломію (Бойкову) і духовенству за молитовну підтримку та побажав трудівникам і керівникам господарств зібрати гарний врожай: “Нехай виповняться всі світлі задуми й сподівання. Нехай Господь дарує радість та наснагу!”

Священики окропили святою водою працівників і техніку, благословляючи жителів села на початок жнив.

Після цього Бистрик розпочав чергові свої жнива. Нині перші 200 тон озимого ячменю проходять первинний обробіток.

Вікторія Кучерява.