Додому НОВИНИ Влада і громада У Хажині відбулись урочистості з нагоди покровителя села Архистратига Михаїла та...

У Хажині відбулись урочистості з нагоди покровителя села Архистратига Михаїла та Дня Гідності та Свободи

514
ПОДІЛИТИСЬ

21 листопада, вранці, у місцевій церкві на честь Архистратига Михаїла, який є покровителем села, за участі Семенівського сільського голови Наталії Семенюк та представників сіл об’єднаної територіальної громади відбулась водосвятна молитва та Божественна літургія, яку провів протоієрей Владислав.

Потім усі організовано перейшли до сільського Будинку культури, де урочисто відзначили день Гідності та Свободи. Присутніх привітала Наталія Семенюк, зокрема зазначивши, що село гордиться, що має такого великого покровителя Михаїла. Вона висловила слова подяки і шани всім захисникам України, які боронять її територіальну цілісність.

Зі словами вдячності до мешканців села за значну допомогу в підтримці нашої армії звернулась відомий волонтер Катерина Закревська. Вона вручила Подяки мешканцям Хажина: Ользі Собко, Катерині Борисовій, Аллі Марущак, Лілії Дзюблюк, Надії Поданєвій, Аллі Розкольнюк, Світлані Поліщук.

Присутніх порадували своїми прекрасними виступами артисти Центру культури і дозвілля об’єднаної громади та учасники художньої самодіяльності села Хажин, учні місцевої школи.

Прес-служба Семенівської ОТГ.