Додому НОВИНИ У Хмельницькому бердичівлянин здобув важливу перемогу

У Хмельницькому бердичівлянин здобув важливу перемогу

1483
ПОДІЛИТИСЬ

З 22 по 27 січня у Хмельницькому проходив XIX відкритий всеукраїнський турнір серед молоді пам’яті видатного подільського тренера з боксу Євгена Кужельного. Особливістю цього турніру є те, що переможці даних змагань традиційно отримують звання майстра спорту України.

Загалом, у турнірі взяло участь понад 100 учасників із областей України та команда Молдови. Ці змагання є першим етапом підготовки до цьогорічного молодіжного чемпіонату Європи, отже участь у них є важливою для тих, хто претендує на перемоги не лише в Україні.

Серед учасників турніру були бердичівляни – студент Бердичівського коледжу промисловості і права Богдан Кулик (вагова категорія до 56 кг.) та учень Бердичівського міського ліцею №15 Роман Маркарян (64 кг.). Обидва – підопічні тренерів з боксу Ігоря та Олега Сікорських спортивного клубу “Крос”, що діє на базі машинобудівного заводу “Прогрес”.

Турнір у Хмельницькому один із найпрестижніших в Україні. Тим приємнішим став результат, здобутий нашими спортсменами: Роман Маркарян провів чотири поєдинки, отримуючи впевнені перемоги у кожному. Фінальний бій відбувся з господарем турніру Ратміром Турчаніновим та завершився з рахунком 5:0! Ця впевнена перемога дозволила юному спортсмену не лише вибороти перше місце – Роман Маркарян виконав відповідний норматив та здобув почесне звання “Майстер спорту України”, з чим його щиро вітаємо!

Спортсмени та тренери щиро дякують спонсорам, міській федерації боксу та міській дитячо-юнацькій спортивній школі імені В.О.Лонського, а особливо батькам спортсменів за підтримку та дієву допомогу у вихованні юних боксерських талантів. Адже у Бердичеві вперше за останні роки з’явився майстер спорту України, кар’єра якого лише розпочинається. Удачі тобі, Маркаряне!

Анатолій Горобчук.