Додому НОВИНИ Культура У Чернігові відбудеться Чернігівський обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів...

У Чернігові відбудеться Чернігівський обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО “ЯНГОЛИ СВІТЛА”.

447
ПОДІЛИТИСЬ

28 квітня 2017 ріку в Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді за адресою м. Чернігів вул. Магістрацька, 3, відбудеться Чернігівський обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО “ЯНГОЛИ СВІТЛА”.

Чернігівський обласний фестиваль української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО “ЯНГОЛИ СВІТЛА” розпочне свою роботу з 10.00 конкурсними прослуховуваннями у приміщенні Кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді (Блакитна зала), а також в рамках проведення фестивалю в холі Кіно-культурного мистецького центру пройдуть виставки на кращу живописну композицію, графічну композицію та інші стилі з декоративно-прикладного мистецтва на теми Революції Гідності та АТО, фото-виставка “Україна переможе” (на основі фоторобіт з фронту АТО), виставка кращих малюнків дітей  ЗОШ Чернігова “Наші герої” та виставка речей та зброї загиблих героїв учасників АТО “Нескорені”.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою та телефонами оргкомітету фестивалю “ЯНГОЛИ СВІТЛА” за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка, 54, тел. (04622) 3-80-14 е-mail: onmckim@ukr.net.

Заявки на участь у фестивалі “ЯНГОЛИ СВІТЛА” приймаються та надсилаються  на електронну скриньку “ОМЦ навчальних закладів культури і мистецтв” onmckim@ukr.net до 25 квітня.

Добровільну фінансову допомогу для проведення та підтримки Обласного фестивалю української патріотичної пісні та поезії “ЯНГОЛИ СВІТЛА” можна здійснювати на дані реквізити: Чернігівський обласний осередок Національної хореографічної спілки України, код ЄДРПОУ: 34567968, р/р 2600100016985, МФО 353649. Філія АТ “Укрексімбанк” в м. Чернігові.

Всім учасникам прибути 28 квітня, 2017 року в м. Чернігів до Кіно-культурного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді за адресою м. Чернігів, вул. Магістрацька, 3, для реєстрації на 9.00. Початок конкурсних прослуховувань о 10.00 в Блакитному залі.

Ми раді будемо відкрити Ваші таланти!

Перебування учасників фестивалю у м. Чернігові:

Транспортні витрати на проїзд учасників, їх харчування  здійснюються  за рахунок учасників або установи, що їх відряджає.

Учасники фестивалю перебувають у Чернігові один день 28 квітня 2017 року (день свого виступу) за кошти установи, що відряджає або власні.