Додому НОВИНИ Влада і громада Фахівці ДСНС провели профілактичні бесіди з мешканцями Рейської сільської ради

Фахівці ДСНС провели профілактичні бесіди з мешканцями Рейської сільської ради

503
ПОДІЛИТИСЬ

Щоб застерегти громадян від необдуманих вчинків, які можуть обернутися трагедією, рятувальники Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області  продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення району щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки у повсякденному житті.

Так, 4 серпня фахівці ДСНС провели профілактичні бесіди з мешканцями Рейської сільської ради Бердичівського району. Під час профілактичних заходів рятувальники довели селянам статистику основних надзвичайних подій, що виникали на території даних районів упродовж поточного та минулих років, причини їх виникнення та наслідки. В обов’язковому порядку громадянам нагадувалися правила пожежної безпеки у побуті. Адже багато пожеж виникає саме через людську недбалість, неуважність та нехтування правилами пожежної безпеки.

Посиленою увагою і турботою учасники рейдів оточили дітей, з вини та за участю яких нерідко виникають пожежі, особливо у період канікул. Батькам же порадили не тільки ховати подалі сірники, запальнички та інші небезпечні предмети, а й більш детально роз’яснювати малечі, до чого можуть призвести пустощі з вогнем та як не допустити лиха.

Також населенню вручалися тематичні пам’ятки та листівки, що містять усі необхідні правила та рекомендації, дотримання яких дозволить уникнути біди.

Рятувальники Бердичева вкотре звертаються до населення із нагадуванням: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за станом печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Пильнуйте за справністю електричних мереж. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях.

Головний фахівець Бердичівського
Міськрайонного відділу Управління
ДСНС України у Житомирській області
Пилипчук В. О.