Додому НОВИНИ Влада і громада Фронтовики – прогресівці!

Фронтовики – прогресівці!

497
ПОДІЛИТИСЬ

Приходять і відходять весни на планеті та щоразу в пам’ять людства вертається до незабутньої весни 1945 року. весни – Перемоги. Це була весна життя, було торжество найгуманнішої справедливості – воїн – богатир вернувши своїй священній землі свободу і незалежність, подав братню руку допомоги народам Європи, яку стоптав смертоносний чобіт фашизму.

Пам’ять людства… Вона зіткана зі світлих образів тих, хто закривав грудьми ворожі доти, хто таранив чорно хресті літаки, рятував дітей і пам’ятники культури.
І серед них “Прогресанти” – воїни і трудівники!


Дорогі ветерани!

Шановні працівники ПАТ “БМЗ “Прогрес”, мешканці Бердичівщини!

У травневий період весняного буйноцвіття знову до нас приходить чергова річниця свята Великої Перемоги.

Шабельник Олексій Андрійович.

З великим почуттям відповідальності ми завжди пам’ятаємо, що 9 Травня – це особливе для нашого народу свято Перемоги – іншого такого величного, вистражданого у нас, мабуть, немає.

Це – воістину всенародне свято. 9 Травня ми низько схиляємо голови перед Вами, шановні ветерани Велико ї Вітчизняної війни, і засвідчуємо свої вдячність, повагу за врятування нашої Вітчизни від фашистського поневолення. Ви зберегли мир, а це найвище благо і найголовніша передумова життя. Це – Вічний урок Перемоги, як і священна пам’ять про всіх, хто її здобував.

У це всенародне свято зі сльозами на очах ми знову і знову повертаємося до безсмертного ратного подвигу нашого народу у тій страшній війні.

Ягодін Петро Петрович.

Спасибі Вам, що, не шкодуючи свого життя, у кривавих боях захищали наших співвітчизників, рідну землю, піднімали з руїн вщерть зруйновану країну, розбудовували економіку. Словом, все робили для того, щоб жила і процвітала Україна!

Разом з усім народом у жорстокому двобої з німецькими загарбниками захищали рубежі нашої країни і бердичівляни-прогресівці. Вони геройськи наближали славний день Великої Перемоги.

Доземно схиляємось перед полеглими героями, адресуючи увагу і турботу, любов і шану ветеранам Великої Вітчизняної війни, які сьогодні поруч з нами, маємо особливою силою й гостротою відчувати свій синівський і громадянський обов’язок: гідно нести естафету миру далі, крізь роки і випробування – заради себе та своїх нащадків.

Ляшенко Петро Іванович.

Низький уклін вам, шановні ветерани. Вклонімося доземно їхній сивині, їхнім нагородам і зраненим серцям! Наші славні діди і батьки зробили все, щоб ми могли з честю та гордістю називати себе їхніми нащадками. Тож від усього серця вітаємо зі славним святом вас, шановні ветерани! І серед них – наші прогресівці. Нехай притаманні усім вам працелюбність і любов до рідної землі будуть запорукою розбудови нашої держави. Нехай мир, добробут, злагода стануть найкращим пам’ятником солдатам Перемоги!

Нехай турботою та любов’ю буде зігрітий кожен подарований вам долею день. Доземний уклін визволителям, вдовам, усім, кому довелося пізнати пекло фашистської неволі, чиє дитинство, обпалене війною, і хто працював на Перемогу в тилу.

У цей святковий для усіх нас день бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, бадьорості духу, оптимізму, сімейного благополуччя і радості!

Зі святом Перемоги Вас, воїни-переможці!

Генеральний директор ПАТ “БМЗ “Прогрес”, Ігор ЩЕСНЯК.


Новіцький Леонід Андрійович.
Єгорін Дмитро Георгійович.
Рогов Микола Терентійович.
Сікорська Зінаїда Максимівна.
Шпак Віктор Якович.