Додому НОВИНИ Футбольний матч пам’яті Сергія Горячого невдовзі відбудеться на стадіоні «Колос» села Скраглівка

Футбольний матч пам’яті Сергія Горячого невдовзі відбудеться на стадіоні «Колос» села Скраглівка

121
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівський район має свою власну цікаву і наповнену визначними подіями історію. А на території району проживали знакові постаті, які самовідданою працею і турботою про оточуючих заслужили на вічну шану та подяку від людей. Одним з таких став голова правління колгоспу імені Леніна, кавалер орденів Леніна, Трудового Червоного Прапора, «Знак Пошани», член облвиконкому, делегат XXVI з’їзду КПРС Сергій Євгенович Горячий.

Керуючи колгоспом, Сергій Євгенович Горячий не лише зумів зробити його одним із кращих в Україні, але й активно займався розвитком Бердичівського району та будівницт-вом нових соціально-значущих об’єктів. Саме завдяки йому у селі Скраглівка в 1981 році урочисто відкрився спортивний комплекс «Колос», що дало значний поштовх популяризації здорового способу життя та розвитку футболу у Бердичівському району. І вже за два роки, в 1983 році на цьому стадіоні відбулася історична подія: фінал Кубку України серед сільських команд, в якому у напруженій боротьбі здобула перемогу команда «Сокіл» Бердичівського району.

Цього року виповнюється рівно сорок років з дня відкриття стадіону у селі Скраглівка. З нагоди цієї визначної події, до голови Бердичів-ської районної державної адміністрації Людмили Димидюк та голови Бердичівської районної ради Олександра Балянова звернулися ветерани футболу – гравці тієї самої славнозвісної команди «Сокіл», з проханням провести футбольний матч пам’яті Сергія Горячого. Також активісти попросили керівництво району сприяти у відновленні спортивного комплексу «Колос», який нині знаходиться у вкрай незадовільному стані.

У п’ятницю, 23 липня Людмила Димидюк та Олександр Балянов особисто зустрілися з зірками футболу Бердичівського району Анатолієм Зеленцовим, Леонідом Чумаком та Олександром Горобцем. В ході розмови було вирішено провести футбольний матч пам’яті Сергія Горячого наприкінці серпня. Голова Бердичів-ської районної державної адміністрації Людмила Димидюк запевнила, що з боку адміністрації буде надана уся необхідна підтримка. Також вона пообіцяла знайти можливість вирішити питання щодо приведення території стадіону до належного стану для проведення матчевої зустрічі. Додавши, що своїм основним завданням як керівника адміністрації бачить у першу чергу, в збереженні історії Бердичівського району та підтримці громадських ініціатив.

Пресслужба Бердичівської РДА.