Додому НОВИНИ Влада і громада Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя,...

Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!

781
ПОДІЛИТИСЬ

9 травня 2016 р. у селі Великі Гадомці відбувся мітинг-реквієм “Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!”. Мітинг-реквієм присвячений пам’яті жертвам Другої світової війни.

Вступне слово і привітання односельчанам і гостям із Днем Перемоги звучало від сільського голови Міняйло Лариси Сергіївни, яка побажала міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і миру в нашій країні.

Захід проводила директор будинку культури Матіящук Галина Леонідівна. Під час свята звучали військові пісні у виконанні вокального ансамблю “Злагода”. Бабиляс Любов Василівна, Марківський Кіріл, Данилюк Таїсія декламували вірші про війну.

Адже рік за роком ми віддаляємось від цієї страшної трагедії, під час якої загинули десятки мільйонів людей, а у наших думках і сьогодні не має спокою і впевненості, адже нова війна забирає наш українській народ. Щоб вшанувати пам’ять запалено мирні вогні і покладено квіти до обеліску невідомим солдатам.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, які зі зброєю в руках більше семи десятиліть тому захищали свободу, честь нашої рідної неньки України.

Цей захід вразив і розчулив наші серця, нагадавши всім, що мир у душі, у родині, у країні – це найбільша цінність, які ми повинні зберігати, підтримувати один одного, бути одним цілим для нашої рідної України.