Додому НОВИНИ Влада і громада “Хочу кращого життя для своїх земляків. Вони цього варті”

“Хочу кращого життя для своїх земляків. Вони цього варті”

454
ПОДІЛИТИСЬ

Інтерв’ю з кандидатом у депутати Семенівської сільської ради Олександром Дмитруком.

– Олександре Володимировичу, дуже багато людей з Бердичівщини та Житомирщини, інших областей, і навіть країн не знаючи Вас, але побувавши на багатотисячному святі Івана Купала, яке Ви неодноразово організовували в рідному селі Іванківці, почули Ваше прізвище, а багато хто і особисто познайомився.
Чому нині не проводиться таке свято? Люди хотіли б ще раз побувати на ньому.

– Я теж хочу, але… В Україні йде війна. Тисячі матерів щоденно з тривогою вслуховуються в останні повідомлення з фронту. Як там їхні сини?

Я вже не кажу про родини загиблих, яких на Бердичівщині вже 19 чоловік.

dmytruk_02Це не означає, що ми не повинні радіти життю, але вважаю, що таке багаточисельне видовище нині не на часі.

Проте вірю, що настане мир і ми знову зустрінемось в Іванківцях. Я, як і наш знаменитий земляк, кіноактор Леонід Биков переконаний, що: “Всё приходящее, а музыка вечна!”.

– Чому Ви, самодостатня людина, керівник великої компанії йдете кандидатом у депутати Семенівської сільської ради?

– Тому, що тут моя рідна земля, мої близькі, і я дуже хотів би щось зробити для кращого життя моїх земляків, вони цього варті. І в цьому плані я міг би допомогти в залученні інвестицій, як іноземних, так і внутрішніх. Нещодавно ми з Житомирським міським головою Сергієм Сухомлином відвідали Китай, де ознайомились з роботою однієї з найпотужніших компаній в світі “JA SOLAR”, що виготовляє сонячні батареї, а також відвідали корпорацію “FOTON”, що спеціалізується на виробленні електротранспорту, а також сільськогосподарської техніки. Насправді у китайців ми можемо багато чому повчитися.

dmytruk_03Разом із тим, в першу чергу ми повинні залучати внутрішні інвестиції. Чому ми за безцінь продаємо за кордон зерно, а потім втридорога закуповуємо в іноземців вироблене з нього борошно та іншу продукцію?! Хіба ми не можемо в населених пунктах об’єднаної громади створити такі переробні виробництва? Можемо. І не тільки це.

Ми можемо і повинні багато чого зробити, щоб люди, селяни повірили, що краще життя є, але для цього потрібна спільна праця і воля.

– Дякую.

Анна Зарічна.