Додому НОВИНИ “Христос воскрес! Воскресне й Україна!”

“Христос воскрес! Воскресне й Україна!”

747
ПОДІЛИТИСЬ

Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками.

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

У цей день ми дякуємо Господу  за те, що у дні випробувань ми відчуваємо його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно віримо – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

До цього великого свята готувалися і в КНЗ “Бердичівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті”. Педагоги провели майстер-клас з писанкарства, метою якого було ознайомити колег, учнів із українськими традиціями, кольоровою гамою та символікою писанок, розкрити зміст деяких писанкарських символів, ознайомити з технікою та послідовністю виготовлення писанок. Разом із вихованцями підготували та провели клуб  вихідного дня “Писанка – лист з минулого”, заочну подорож до музею писанки в м. Коломиї, випуск святкових стінгазет, конкурси малюнків, поробок на пасхальну тематику.

У святкові дні радувала око загальношкільна виставка дитячих робіт “Христос воскрес! Воскресне й Україна!”.

Особливий вияв Пасхальної радості – Великодня, вихованці школи-інтернату відчули завдяки людям, які не байдужі до долі дітей з особливими потребами: в школі приготували справжні пасхальні смаколики.

Відзначаючи Пасху Христову, ми закликаємо дітей жити в мирі, любові, у всякому благочесті і чистоті, чесною працею служити ближнім, усьому українському народу й Українській державі.

І сьогодні живе в Україні традиція, яку люди люблять і шанують – традиція зустрічати весну писанками та пасками.

Творча група педагогів
КНЗ “Бердичівської спеціальної
загальноосвітньої школи-інтернату”.

IMG_5107 IMG_5170 IMG_5055 IMG_5056 IMG_5057 IMG_5058 IMG_5079 IMG_5086 IMG_5087 IMG_5089