Додому Колонка редактора Хрущов і Кукса.

Хрущов і Кукса.

524
ПОДІЛИТИСЬ

Хрущов і Кукса
Першим в колишньому Радянському Союзі став одягати українську вишиванку і ходити в ній на публічні заходи, в тому числі і за кордон, генеральний секретар ЦК КПРС Микита Хрущов.
А першим організатором Параду вишиванок на Бердичівщині, який відбувся три роки тому, був бердичівлянин Юрій Кукса, син вчителів Сергія і Люби Куксів.

Гришківці, Хажин і Радянське об’єднуються з Бердичевом
На сесії міської ради було розглянуто і затверджено рішення сесій Гришковецької селищної та Радянської і Хажинської сільських рад про добровільне входження до Бердичівської міської територіальної громади.
Розпочато перші кроки по децентралізації влади.

Далі буде…
На позачерговій сесії районної ради, в якій взяли участь і “протестанти” оптимізації, питання закриття Буряківської, Закутинецької, Гардишівської, Дмитрівської і Гальчинської шкіл депутати обговорювати відмовились. Що буде далі, покаже час.

Де совість, де пам’ять, де вдячність?
Нещодавно вночі здійснено крадіжку ноутбуків з приміщення школи №8, а зв’язаний і побитий сторож помер. Ведеться слідство.
І ще. Днями невідомі облили фарбою один із фрагментів меморіалу “Слава Героям”, де вшановано пам’ять підпільників. А недавно ж сюди було покладено тисячі квітів, в тому числі і від учасників АТО.
Де ж совість, де пам’ять, де вдячність до тих, хто захищав і хто вчив…?

Відпочиватимуть і вчитимуться
На засіданні міськвиконкому було розглянуто питання оздоровлення дітей, причому, майже тисяча учнів цього року на базі оздоровчих таборів покращать свої знання з англійської, німецької, французької, іспанської та польської мов.
Заплановано також на базі НВК-3 (школа-дитсадок) створити початкову школу І ступеню.

Програли. Але гідно
У фінальному протистоянні Ліги Європи з іспанською “Севільєю” футбольна команда “Дніпро” хоч і відкрила рахунок, але у вкрай напруженому і цікавому матчі програла з рахунком 2:3.
Звичайно, прикро, але слід віддати належне нашим футболістам за їх самовіддачу, за те, що підняли планку українського футболу в Європі.

Протестну акцію провели жителі Слободищ
Вони вже не вперше обурюються низькими заготівельними цінами на молоко.