Додому НОВИНИ Влада і громада Хто буде захищати наш спокій і спокій наших дітей?!

Хто буде захищати наш спокій і спокій наших дітей?!

752
ПОДІЛИТИСЬ

До редакції газети “Земля Бердичівська” надійшов лист бердичівлянки Світлани Ткачук – матері нещодавно загиблого від куль невідомого вбивці Олега Гамарського.

Хто буде захищати наш спокій і спокій наших дітей?!

Наші рідні не помирають.
Вони лише перестають бути поруч із нами…
Антуан де Сент-Екзюпері

Велике щастя мати сина, який у старості буде помічником і опорою для своїх батьків. Горе батькам, у яких доля забирає дитину. А разом щастя, спокій та надію на краще. Тоді серце розривається від відчаю та болю, а в думках лише звучать питання: “Чому?” й “За що?”.

12 листопада 2015 року страшний звук автоматної черги порушив ранковий спокій мешканців вулиці Іллічівська (нині Валерія Вітківського). О 8-45 на власному на порозі дому невідомі розстріляли нашого сина Гамарського Олега Ігоровича, 1984 р.н.

Неможливо повірити в те, що у нашій країні серед білого дня може таке статися!
Розпач і страшний біль роздирають душу і тіло! Але у таку важку хвилину поруч із нами були друзі, рідні, колеги, сусіди. Їхнє співчуття, матеріальна і моральна підтримка допомогли нам у цьому страшному горі.

Наша родина дякує усім добрим людям!

Щира подяка в організації і проведенні похорону нашого сина директору ТОВ “СИЛАВ” Речичу Сергію Леонідовичу та Речич Олені Іванівні, усьому їхньому колективу. Слова подяки управлінню науки і освіти м.Бердичева, дирекції, вчителям, працівникам, профспілці, учням та батькам 8-Б класу СЗОШ №17.

Спасибі вам, дорогі подруги, друзі, родичі, сусіди! Ваші щирі слова допомагають нам вистояти і здолати це страшне і непоправне горе.

Мудрі люди говорили, що найсильнішою людиною у світі є мама. Де ж взяти сили, щоб жити, працювати і творити?!

…Кожного дня я молюся за душу сина Олега і молюся за тих, хто здійснив цей страшний злочин, аби вони були покарані і законом України, і Господом Богом!

За попередньою версією, стріляли в сина з машини. Сусіди особливо нічого не встигли помітити, так як йшов дощ, і всі знаходились у помешканнях. Страшний звук автоматної черги змусив людей вийти на вулицю. За попередньою інформацією, у сина стріляли невідомі з автоматичної зброї, які пересувалися на автомобілі та після скоєння злочину зникли.

Під час огляду місця події вилучено дві гільзи калібру 5,45 мм. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. У рамках розпочатого кримінального провадження поліція встановлює всі обставини та причетних до злочину осіб. На території Житомирщини введено у дію спеціальний оперативний план для затримання зловмисників.

Із дня злочину пройшло вже 13 днів. Мене як маму визнано потерпілою. Але слідчі органи не можуть мені повідомити про причини загибелі мого сина і взагалі абсолютно не повідомляють про хід слідства. Може ця справа буде звичайним “глухарем”?

Дев’ять років тому я втратила старшого сина Артема, варвари забрали у мене і меншенького! Як мені із цим жити?

Я 35 років працюю вчителем і , мабуть, маю право запитати від імені усіх виборців у мера міста і депутатів міської ради: “Чому сьогодні у нашому місті грабують і розстрілюють людей серед білого дня? А ви лише займаєтесь тим, що розподіляєте посадові крісла між собою. Хто буде захищати наш спокій і спокій наших дітей?!”. Сьогодні, мабуть, як ніколи працівники міліції (чи поліції?) повинні продемонструвати усі жителям міста свій професіоналізм!

З повагою, мама Світлана Ткачук.