Додому ІНФОРМАЦІЯ Хто з фізичних осіб, коли і скільки платитиме в Бердичеві?

Хто з фізичних осіб, коли і скільки платитиме в Бердичеві?

631
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська об’єднана державна податкова інспекція інформує громадян про податок на нерухоме майно: хто з фізичних осіб, коли і скільки платитиме в Бердичеві?

Дане роз’яснення стосується громадян – власників квартир.

У 2016-му році, громадяни України – фізичні особи повинні будуть сплатити податок на нерухомість, нарахований за ставками та пільгами 2015-го року.

Згідно рішення міської ради на підставі змін до Податкового кодексу України встановлена податкова ставка – 2% від мінімальної зарплати на 1 січня 2015 року (2% від 1218 грн. становить – 24 грн. 36 коп. за 1 кв.м) для власників житлових площ, які перевищують затверджені законом встановлені пільги зі сплати податку:

  • квартири – більше 60 кв.м,

Власникам квартар, загальна площа яких в сумі менше 60 м2 податок на нерухомість  не доведеться сплачувати взагалі. При цьому, коли власник має у власності кілька квартир, то вся їхня площа підсумовується, і від цієї суми віднімаються пільгові 60 м2.

Звертаємо увагу, пільга із сплати податку не надається на об’єкти житлової нерухомості (квартир), що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується за місцем розташування об’єкта оподаткування.

Шановні жителі м. Бердичева! Якщо Ви не отримали платіжне повідомлення про сплату податку на нерухоме майно, або у Вас виникли запитання, звертайтесь за адресою: м. Бердичів, вул. Б. Хмельницького, 24-А, кабінет №6, телефон для довідок – 2-40-28.

Бердичівська ОДПІ